ניסים ציוני: "השיטה הנוכחית מנציחה את הפערים בין המרכז לפריפריות ומגדילה אותן"

ניסים ציוני: "השיטה הנוכחית מנציחה את הפערים בין המרכז לפריפריות ומגדילה אותן"
אהבת? אנא דרג!

ארגון פתחון לב, המנוהל על ידי ניסים ציוני, פועל למען שכבות חלשות במספר מישורים במקביל. במישור החינוכי, הקים הארגון את 'לגעת באופק', המורכב מתכניות חינוך והעצמה, כדוגמת 'לגעת באופק'.

בארגון הפועל לשבירת מעגל העוני ב-20 השנים האחרונות, מאמינים כי לכל בני הנוער יש את הזכות להיות חלק מחברה פרודוקטיבית ומועילה.

ניסים ציוני מספר בטור דעה שפרסם בעניין פתיחת שנת הלימודים כי היעדר התקצוב הדיפרנציאלי הוא אחד הגורמים המרכזיים לפערים בין הפריפריה לערי המרכז. "יש לתקצב באופן שונה את העיריות המוחלשות ולהעניק להן יותר תמיכה.", מספר ציוני.

לדבריו, "תלמידי הפריפריה מסתפקים בסט כלים מצומצם ביותר להצלחה, בטח ביחס לחבריהם מערי המרכז." בנוסף, עסק ניסים ציוני בטור הדעה, בשעות הלימוד שניתן להרוויח משעות הצהריים, שלאחר הלימודים: "ברוב בתי הספר לא מנצלים היטב את שעות אחר הלימודים".

"בניית עתיד טוב יותר לדור ההמשך היא חשובה לא פחות מהסיוע החומרי, שכולל מזון וביגוד", מסכם ניסים ציוני. "תכנית 7' של המפעל החינוכי 'לגעת באופק' נוצרה בכדי לספק מענה אמיתי לחסכים הקיימים. מדובר בליווי צמוד של 7 שנים קריטיות בחייו של כל אדם."

רועי גורדנה ונאיל חוטבה במסיבת החנוכה של פתחון לב (בהנהלת ניסים ציוני)

אודות ציוני ניסים - פתחון לב

ניסים ציוני מנכ"ל פתחון לב - פתחון לב הינו ארגון גג הומניטרי ארצי (ע"ר 580328839) הוקם בשנת 1998 מתוך מטרה לפעול למען שכבות המצוקה במדינת ישראל ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום.
פורסם בקטגוריה חדשות ופעילויות, עוני בישראל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.