איסוף צעצועים וחלוקת סלי מזון: חלק קטן מפעילויות הארגון בחודש יוני

איסוף צעצועים וחלוקת סלי מזון: חלק קטן מפעילויות הארגון בחודש יוני
אהבת? אנא דרג!

מדי חודש, פועל ארגון פתחון לב, בניהולו של ניסים ציוני, במספר מישורים, בכדי לצמצם את פערי העוני בישראל ולסייע עד כמה שניתן למעוטי יכולת.

פעילים מארגון 'פתחון לב' פגשו גם החודש קבוצות של חיילים, המגיעים למרכזי החלוקה שלנו להתנדב ולסייע באריזה וחלוקה של סלי מזון לנזקקים. החודש התנדבו פלוגת עולים במחווה אלון, אשר הגיעו למרכז הסיוע בכרמיאל וסייעו בחלוקה של תרומות מזון שנאספו על ידי מתנדבי פתחון לב, עבור אוכלוסיות חלשות.

חלוקת צעצועים

פעילות נוספת שהתרחשה בחודש יוני, כללה איסוף צעצועים עם ברכה אישית עבור ילדים שאין להם. את היוזמה לקחו על עצמם ילדי כיתה ו', מביה"ס אהרונוביץ. ארגון פתחון לב פועל רבות על מנת לספק לנזקקים את הצרכים הבסיסיים: מוצרי מזון וביגוד, כל זאת מבלי לשכוח את הילדים, שזקוקים לצעצועים כחלק בלתי נפרד מחווית הילדות.

הארגון פועל ב-20 השנים האחרונות לצמצום מימדי העוני, במגוון מישורים. "אסור לשכוח את דור העתיד", מדגיש ניסים ציוני, תוך התייחסות לתכנית החינוכית, 'תכנית 7', ולפעילויות הארגון השונות עבור ילדים נזקקים.

בתמונה שלפניכם טל שחר, מתנדב בארגון פתחון לב, מודה לתלמידים על היוזמה המבורכת.

צפו בתמונות מהפעילויות:

אודות ציוני ניסים - פתחון לב

ניסים ציוני מנכ"ל פתחון לב - פתחון לב הינו ארגון גג הומניטרי ארצי (ע"ר 580328839) הוקם בשנת 1998 מתוך מטרה לפעול למען שכבות המצוקה במדינת ישראל ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום.
פורסם בקטגוריה חדשות ופעילויות, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.